APIE MUS
KONTAKTAI
INFORMACIJA
NAUJIENOS
GALERIJA
RAŠYKITE MUMS

Apie mus

KAS MES:

UAB „Falck Security“ darbuotojų profesinė sąjunga „FALCK SECURICOR“ įkurta 2004 metais. 2004 m. gruodžio mėn. 6 d., mūsų profesinė sąjunga,  pasirašė „bendradarbiavimo ir tarpusavio informavimo“ sutartį su kitomis dvejomis jau įmonėje veikusiomis profesinėmis sąjungomis, t.y. : su UAB „Falck security“ profesine sąjunga „SOLIDARUMAS“, bei UAB „Falck security“ darbuotojų profesine sąjunga. Po pusę metų trukusio sėkmingo bendradarbiavimo, abi giminingos profesinės sąjungos nutarė sustabdyti savo veiklą ir įstoti į mūsų profesinę sąjungą. Tokiu būdu iš trijų nedidelių profesinių sąjungų pasidarė viena didelė ir galinga profsąjunga. 2005 m. rugpjūčio mėn. 18 dieną, profesinė sąjunga pakvietė įmonės administraciją Kolektyvinės Sutarties deryboms. 2007 metų kovo mėnesį, derybinė grupė, kolektyvinės sutarties derybas baigė. Liko Kolektyvinę sutartį patvirtinti įmonės akcininkams bei darbuotojams konferencijoje. Mūsų žiniomis įmonės akcininkai tai jau padarė. 2007 metų birželio 14 dieną darbuotojų konferencijos metu vienbalsiai patvirtinta Kolektyvinė Sutartis. Nuo tos akimirkos ji pradėjo savo gyvenimą ir yra privaloma visoje įmonėje. Pasikeitus įmonės pavadinimui, 2008-11-23 dieną konferencijos metu, profesinė sąjunga taip pat pakeitė savo pavadinimą. Dabar pavadinimas UAB "G4S Lietuva" darbuotojų profesinė sąjunga.

 

PROFESINĖS SĄJUNGOS TIKSLAI:

Pasitelkus kvalifikuotus specialistus, gerinti profesinės sąjungos narių darbo, socialines, profesines bei ekonomines sąlygas. Atstovauti, bei ginti visų jos narių interesus asmeniniuose ir kolektyviniuose darbo ginčuose.

 

PROFESINĖS SĄJUNGOS SUDĖTIS:

Profesinę sąjungą sudaro visi jos nariai. Nariai išsirenka savo atstovus: kiekvienas regionas turi savo komitetą ir regiono komiteto pirmininką. Profesinės sąjungos konferencijos metu išrenkama profsąjungos Taryba ir Pirmininkas .

 

 

© 2006, SDPS

Sprendimas: itac