APIE MUS
KONTAKTAI
INFORMACIJA
NAUJIENOS
GALERIJA
RAŠYKITE MUMS

Naujienos

Įvyko Utenos regiono profesinės sąjungos narių susirinkimas

2008-08-28

2008-08-28 dieną Utenoje įvyko Utenos skyriaus profesinės sąjungos narių susirinkimas. Jo metu išrinkta nauja Utenos skyriaus pirmininkė- Rima Ryliškienė.

Pirmininkas Ridas Pagrandis


Profesinės sąjungos tarybos susirinkimas

2007-11-25

Kaune įvyko profesinės sąjungos tarybos susirinkimas. Jo metu buvo aptarti einamieji reikalai ir patvirtinti nauji pašalpų nuostatai, kuriuose padidintos pašalpų normos.

Pirmininkas Ridas Pagrandis


Rytų Europos saugos profsąjungų darbinis susitikimas Varšuvoje.

2007-07-07

Liepos 4-6 dienomis, Varšuvoje, įvyko UNI organizuotas rytų Europos saugos profsąjungų darbinis susitikimas. Dalyvavo profesinių sąjungų atstovai iš Lenkijos, Vengrijos, Slovakijos, Bulgarijos, Rumunijos bei organizatoriai iš VERDI (Vokietija). Svečio teisėmis buvo pakviestas saugos sektoriaus profsąjungų atstovas iš JAV. Lietuvos saugos sektoriaus profsąjungas atstovavome keturiese: A.Posochovas (šakos pirmininkas), D.Šalaviejus (šakos pirmininko pavaduotojas), J.Cinaitienė (juristė) ir aš, kaip saugos sektoriaus pirmininkas. Susitikimo metu dalinomės mintimis bei patirtimi. Ypatingai įdomus ir naudingas buvo Lenkų saugos sektoriaus pirmininko P. Zgoda (Solidarnošč) pranešimas. Jų darbo sąlygos beveik tokios pačios, o patirtis gerokai didesnė nei mūsų. Įgyta nemažai žinių ir reikalui esant, manau, mes jas panaudosime.

Pirmininkas R. Pagrandis


Profesinė sąjunga pakviesta aptarti GRG darbuotjų darbo užmokesčio sistemą.

2007-06-28

Remiantis įmonės Kolektyvine Sutartimi, profesinė sąjunga liepos 19 d. 10 val. pakviesta į susirinkimą Vilniuje, dėl GRG darbo užmokesčio sistemos pristatymo ir aptarimo.

Pirmininkas R. Pagrandis


Darbuotojų konferencijoje vienbasiai pritarta kolektyvinės sutarties projektui.

2007-06-14

Šiandien, darbuotojų konferencijoje, po dvi valandas trukusio kolektyvinės sutarties projekto aptarimo, darbuotojų atstovai vienbalsiai jai pritarė. Iš dvidešimt penkių atstovų, dalyvavo dvidešimt trys. Sveikiname, nuo šiandien projektas virto įmonėje veikiančia KOLEKTYVINE SUTARTIMI.

Pirmininkas R. Pagrandis


Administracijos ir profsąjungos susitikime patvirtinta darbuotojų konferencijos data ir tvarka

2007-05-17

2007-05-17 dieną, UAB "Falck security" administracijos ir profsąjungos atstovų susirinkimo metu nustatyta darbuotojų konferencijos kolektyvinės sutarties svarstymo data ir tvarka. Konferencija įvyks 2007-06-14 dieną 10:00 val. Vilniuje, bendrovės patalpose. Atstovavimo norma - vienas delegatas nuo aštuonesdešimties darbuotojų. Delegatai renkami iš kiekvieno Lietuvos regiono, atitinkamai darbuotojų skaičiui. Turi būti dvidešimt penki delegatai. Darbdavys įsipareigojo iki š.m. gegužės 28 dienos visus įmonės darbuotojus supažindinti su kolektyvinės sutarties projektu. Profesinė sąjunga dalyvaus visų regionų atstovų rinkimuose ir iki birželio 10 dienos informuos darbdavį apie išrinktus delegatus.

Pirmininkas R. Pagrandis


Nutarta, atsisakyti reikalavimų ir nutraukti Kolektyvinį Ginčą.

2007-04-19

Po dviejų susirinkimų (17 ir 19 dienomis) ir didelių diskusijų, Vilniaus regiono GRG darbuotojai nutarė atsisakyti savo reikalavimų ir nutraukti Kolektyvinį Ginčą. Tai buvo padaryta, visų įmonės darbuotojų labui, siekiant išsaugoti jau išsiderėtas pozicijas.

Pirmininkas Ridas Pagrandis


Įvyko trečiasis taikinimo komisijos susitikimas

2007-04-16

Trečio susitikimo metu administracijos atstovai raštu išreiškė savo poziciją. (raštas pridėtas)

Pirmininkas Ridas Pagrandis


Įvyko antrasis taikinimo komisijos susitikimas

2007-04-06

Įvyko antrasis taikinimo komisijos susitikimas, kurio metu dalyvavo ir GRG darbuotojai. Susitikimo metu, administracijos atstovai pasiūlė daliai akipažų darbuotojų dirbti dienos metu po vieną. Tuo metu jiems būtų mokamas dvigubas darbo užmokestis. Taip pat administracija informavo, kad buvo siekiama išmokėti darbuotojams atlyginimus iki švenčių, todėl bendro atlyginimo paaugimo paskaičiuoti nebuvo techninės galimybės. Nutarta susitikti po švenčių, balandžio 12dieną, tuomet ir bus pateikti konkretūs pasiūlymai.

Pirmininkas R. Pagrandis


Įvyko taikinimo komisijos susitikimas

2007-04-03

Įvyko taikinimo komisijos susitikimas. Susitikimo metu apsikeitus nuomonėmis buvo nutarta, kad GRG darbuotojams atlyginimus kelti reikia. Bet išliko klausimas, kiek reikėtų kelti. Bendru sutarimu nutarta, atidėti taikinimo komisijos susitikimą iki 2007-04-06 dienos. Šio susitikimo metu administracijos atstovai pažadėjo pristatyti siūlomus atlyginimus, bei atliktus skaičiavimus.

Pirmininkas R. Pagrandis


© 2006, SDPS

Sprendimas: itac